Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Adana - 10.3.20191. AYAK : 5, 6, 1  2, 3, 4

2. AYAK : 6 

3. AYAK : 1  4, 5, 2, 7, 9, 3

4. AYAK : 6, 1 

5. AYAK : 6  8, 11, 14, 9, 4

6. AYAK : 6, 4, 5, 3, 10, 9 

Tahminlerim şu şekilde;

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 2,4,,,,8,3,7

2.AYAK: 2,1,3,5,9,8,10,7

3.AYAK: 1,4

4.AYAK: 5,6,1,2,3 ,4

5.AYAK: 6 SIEMPRE GANADOR

6.AYAK: 1,4,5,2,7,9,3

 

UYARI!!! 1.altılı 2.koşudaki numara hatası tahmin yayınlanır yayınlanmaz düzeltildi, doğrusu 10 nolu taydır. 

 

 

BİLGİNKADİR ve MAVİ ATEŞ: 1.altılının 3.koşusuna denk gelen yarışta iki safkanla riske gireceğim. Bunlardan BİLGİNKADİR çok ilginç yarışlar yaptı son zamanlarda, o ilginç yarışlarında çok ağır kilolu ve sitili rakipleri var diyerek her yanına at yazdığımızda kazandı, son iki koşusunda normal kilolarla koşmasına rağmen kazanamadı ama gayet tatminkarda 3.lükler elde etti. Bugün yarışın başlarında Batınhan ile çok ciddi bir şekilde sert tempoya girmezse bu koşunun en şanslı ismi olur. Aksi takdirde bana göre yarışta öndeki atlar birbirini yemiş ve iş sprinte kalmış demektir, o zamanda devreye MAVİ ATEŞ’ in girmesi gerek.

 

SIEMPRE GANADOR: Bana göre tam bir çim atı olmasına rağmen Adana kumunda son yarışlarında gayet iyi yarışlar çıkarttı. Hatta son koşusunu talihsizlik sonucu fotoda kaybetti, aksiyon şansı ondan yana olsa kazanırmış. Bugün sadece ilk yarışını koştuğu çim pistte mücadele edecek, koşunun başlamasıyla birlikte önde gitmeyi seven isimlerinde varlığı bu koşuda ibreyi SIEMPRE GANADOR’ a çeviriyor. Bana göre bu at bugün kazanır da işte bu bana göre, Ahmet’ e göre kazanır mı? Onu izleyip göreceğiz, her iki altılımda da bankomdur. Rakip; eğer önde bekleme yaparsa kaliteli bir tay olan ama uzun zamandır koşmayan Miss Ecem, daha sonra koşuda önde boş bırakılırsa Kephissos. Sonrası karanlık.

 

BECERİKLİHAN ve OĞLUM BERAT: Senelerdir yarış temposu yarış temposu diye diye sizlerin beynini yedik ama sanırım bu BECERİKLİHAN konusunda bir halta yaramadık. Bir kere olsun bile işime yada işimize yaramadı ne zaman tek attıysak saçma sapan işlere kurban gitti ne zaman sitili rakipleri var desek canavar kesildi J işte böyle bir negatif uyumsuzluk var aramızda J J J Bugün mesela diyorum ki Cerastes gibi sitili rakibine rağmen tek yazayım BECERİKLİHAN’ ı ama yemiyor zira defalarca bundan dersimi aldım, gider şimdi son anda pes eder. Ama şimdi tek yazmadım ya Cerastes’ den etkilenmez birde Oğlum Berat aşırı startta kalır yada hiç çıkmaz yine gelir kazanır J Her neyse ben ne olursa olsun genelde olduğu gibi bu yarışlarda yazdığım OĞLUM BERAT’ tan vazgeçmem ve yine yazarım. Son yarışını hatırlayın ne kadar startta kaldı ve nasıl farklı kazandı.   

 

NOT: 2.altılıda 1.ayakta Adilabi, Alişirinoğlu, 4.ayak 3 nolu Down Town, 5.ayakta Antep Güzeli, Yoldaşkaya, Jashua ve son ayakta Cool Prince yazmak istesem de yazamadıklarım oldu. Her hangi bir koşuda alternatif bankosu olan yada fedakarlık yapabilenler, yada çok fazla gücü olanlar bu atlara dikkat etmeye çalışsın.