Tahmin detayları

Ersöz Ersever

Ersöz Ersever

Bursa - 15.4.2019

1. AYAK : 2, 7  9, 3, 1, 4, 8, 5

2. AYAK : 2  3, 8, 4, 11

3. AYAK : 1, 2, 7, 10, 4, 5 

4. AYAK : 5 

5. AYAK : 4, 5, 6, 2  7, 3, 10

6. AYAK : 6, 2

Tahminlerim şu şekildedir;

  

 

KÜÇÜK ALTILIM:

1.AYAK: 2,7,9,3,1,4

2.AYAK: 2,3,8,4

3.AYAK: 1,2

4.AYAK: 5-SINGLE CAR

5.AYAK: 4,5,6,2,7

6.AYAK: 6-ALİDEV


 

ŞABLONUMA SIĞMAYAN TAY:

5.AYAK: 8-BARAKFIRTINASI


 

3.ayakta, riskli olmasına rağmen en azından küçük kupon yapanlar için iki ismi rakiplerinden biraz olsun öne çıkartacağım.

Sentetik pist performansı, kum pist performansına göre daha eksik olduğu için son yarışını fazla dikkate almadığım, 1-DENİZ SEFASI lehine geçmesi muhtemel yarış temposunda çok iyi uyum sağladığı jokeyi ile zor gözüken yarışı kolaya çevirebilir!

Özellikle son dönem istikrarı dikkat çekici olan ve son dönemde üst üste istikrarlı yarışlar yapabilen, 2-ELLİBEŞ eğer düzlüğü ortalayıp, gereken avansı yakalarsa geriden gelen rakiplerine yakalanmadan yetenekli aprantisiyle yarışı kopartabilir.

 

 

4.ayakta banko yazacağım isim, oldukça uygun rakipleri bulan ve bir anlamda rakipsizlikten dolayı beni bu ayakta banko yazmaya yönelten,

5-SINGLE CAR olmak durumunda.

Aslında bu kısrağa hiçbir zaman tam anlamıyla güvenmedim fakat yukarıda bahsettiğim gibi; özellikle iki tane 1 Şartlı Arap yarışının bulunduğu programda bu kısrakla risk almak durumundayım. Mücadele gücü çok zayıf olmasına ve süratli bir iki rakibi bulunmasına rağmen, öyle ya da böyle, bir biçimde bu kadar müsait grubu yakalamışken jokeyinin de düzlükteki sürekli teşvikleriyle kazanmasını beklemek zorundayım.


 

Son ayakta, küçük kupon yapanların bence bugün yine uğraşmaması gereken safkan,

6-ALİDEV olmalı. Belki sıkleti arttı diyeceksiniz ancak son yarışına kıyasla daha uygun rakipleri yakalamışken, koruduğu formuyla, kısalan mesafeye rağmen yine çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Özellikle son iki yarış performansına dikkat edersek, yarışı neredeyse en gerilerde takip etmesine rağmen; özellikle son 200’lerde öylesine güçlü hücumlar yapıyor ki, ikidir transit geçerek kazanan safkanla bugün yine risk alınması gerektiğini düşünüyorum.

Bu yarışa düzenli işlerle hazırlanan, ağır sıkletlerle yarışmaya alışkın bir safkan olan,

2-DRUMMER, rakiplerine temposunu kabul ettirir ve düzlükte gereken avansı alabilirse yakalanmayabilir. Bu yüzden, geniş kuponumda bu safkana da yer vermek durumunda kaldım.

Az hırs, bol kazanç dileklerimle…