Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Adana - 23.4.20191. AYAK : 9  3

2. AYAK : 7  10, 2, 5, 4, 6, 8 

3. AYAK : 4  7, 8, 5, 12

4. AYAK : 7

5. AYAK : 9  6, 2, 1, 8, 12, 3

6. AYAK : 3, 10, 8  1, 13, 2, 7

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun....

UYARI!!! Nihayet vicdanları rahatsız olup 1.altılının başlamasına 2 dakika kala Özerman' ı çıkarttılar, oraya müdahele edemedim ama 2.altılımda köklü değişiklikler yaptım. ÖZERMAN' ın koşmayacak olması pis kokuları beraberinde getirdi artık o koşuya güven olmaz. Elimden geldiğince at yazarak ilk ayakta ilk iki atım olan IMAGINE PEREST ve yeni koşmasına rağmen idmanlarında çok fazla beğendiğim DORTMUND' u yazarak, diğer yazdıklarımı silerek büyük risk aldım. Ayrıca yine 5.ayakta ilk defa koşan İndian Girl' ü de maalesef dışarı atmak durumunda kaldım. 

 

LOS GALACTICOS: Bu tay 1.altılı ilk ayağında normal yada normale yakın koşuya başlarsa bu grubu geçer ama startını çok ağır alması üstüne 11.kulvardan çıkması trafik problemi yaşamasına da sebep olabilir. Evet tek yazılır mı? bu grupta yazılır ama körü körüne güvenilecek kadar değil. Yanına MUŞŞİ ve LUCKY MOONBOW' u yazdım ama LOS GALACTICOS iyi başlamazsa her sonuca hazırlıklı olmak lazım.

 

YOLDAŞ: Riskli de olsa 2.koşuda ekürleri 1.altılıma banko yazacağım, YOLDAŞ' ın son yarışı bir acayipti, tamam Gümbürgümbür çok dışa açıldı bundan etkilenen atlar oldu, hatta atına hamle olmadan korkan jokeyler oldu ve belki mucizevi şekilde kazandı YOLDAŞ o koşuyu ama ne olursa olsun son ana kadar o mesafede o yarışında tutunması harika birşeydi. Bugün ise en az kendisi kadar şanslı bir eküriyle koşacak. Birisinden birisinin bir şekilde yarışı çalmasını bekliyorum. Rakip bence pehlivan olur. 

 

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 4,,,,5,8

2.AYAK: 1 YOLDAŞ

3.AYAK: 4,1,2,5,3,8,9

4.AYAK: 9,3,6,2,4,1

5.AYAK: 7,3,,,,,,10,2,5

6.AYAK: 4,7,8,5,12

 

 

SERHAN REİS: Muhtemelen çok ciddi bir ikramiyeye aday Adana yarışlarında oldukça cazip ve sürpriz bir safkanı tek yazamaya karar verdim. Bu zamana kadar doğu hipodromlarında kum pistte koşan ve bugün ilk defa çime çıkacak olan SERHAN REİS gözlemlediğim kadarıyla çimde çok daha iyi koşmalı. Zaten anne kardeşi Chisinaili' de çimi daha iyi koşuyordu ve onu da zaman zaman bu sayfalarda tek yazmıştım çimde. Bugün grup çok sert bir grup olsa elbette doğudan gelen hiç çim koşmamış bir atı tek yazmam ama koşunun en çok tutulan atı Pachinko ile en az tutulan atı Mir Hanlı' nın çok büyük farkları yok. Buna göre SERHAN REİS eğer ki beklediğim gibi bu pistte koşacağım derse bu grupta sürpriz olmasına rağmen kolay kazanır. Ama bu pistte iyi koşarsa olacak şey, 2. ihtimal bu koşunun kesin olarak kapatılması ama öyle bir program var ki Şanlıurfa' nın çimlenmiş vaziyeti, sezon bitene kadar da artık hep böyle olacak. O yüzden özellikle Adana programlarında elimden geldiğince cazip kurgulara devam edeceğim. SERHAN REİS 2.altılımda tek yazacağım isimdir. 

 

NOT: Şu arap yarışlarından benim çektiğimi kimse çekmedi ama işte çok zor programlar olunca mecburuz bu risklere. Mesela 5.koşuda ilk akltılımda beş tane at varken 2.altılımda sadece PALA SALİH ve ÖZERMAN var, yazamadım diğerlerini 2. altılıma zira diğer taraflardan kimi çıkartsam o kazanıyor.