Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Ankara - 20.7.20191. AYAK : 4, 10, 9, 3, 2

2. AYAK : 2 

3. AYAK : 1, 3  8, 5, 6

4. AYAK : 8, 9, 11  10

5. AYAK : 5, 6, 10  9, 4, 8, 2

6. AYAK : 2  6, 4, 5, 14

UYARI!!! Gece tahmini yayınladıktan 2 dakika sonra 3.ayakta yaptığım hatanın farkına vardım. 3.ayakta 8 nolu PRIOR kuponda 3.sıramdır. Ayrıca onu doğru olarak şablona ekleyine haliyle kupon limiti çok yukarı çıktı ve son ayakta Sour Times ile birlikte Power Of' u da şablon dışına atıp kuponu limite çekebildim. Bu güncellemeden haberiniz olsun. 

 

AKYAKA: Bugün iki tane Şartlı-1 tay yarışından birisini tek yazacağım. Yine tekrardan hatırlatayım, benim taktiğimdir maiden yada şartlı 1 koşular altılı ganyan içinde iki tanesiyle birisinde çok at yazarım diğerinde tek atmaya çalışırım. Tek yazmaya açıkçası diğer maidenda cesaret edemedim zira o koşuda bana göre tek yazılacak kadar sivrilen at yok, o yüzden bu riski 2.ayakta aldım. Haaa diğer normal koşularda hakikaten inandığım bir tek bulabilsem bu maiden da yine tek yazmazdım ama bu diğer şartlı 1 deki görüşüm gibi sivrilen at yok teziyle değil, tam aksine ileride belki çok iyi yerlerde göreceğimiz tayların bu koşuda olmasıdır. Sevgili Osman Ekinci’ nin kamera görüntülerinde izlediğim kadarıyla idman pistinde çok daha fazla dikkat çeken isimler; Akkaya, Gökdağı, Karaköprü, Son Fırtına ve Akyaka’ nın ekürisi Çilingir. Normalde 4 tane taydan birisinin bu koşuyu kazanma ihtimali son derece yüksek. Ama aralarında en çok hoşuma giden isim kesin olarak AKYAKA oldu, at idmanlarında hayli rahat gözüküyor ve sanki 1 senedir koşan tay havasında. Özellikle galoplarının sonuna kadar elde gelmesi ve hadi dendiğinde başarılı şekilde cevap vermesi beni etkileyen sebepler. Hal böyle olunca kulvarına rağmen AKYAKA benim bugün tercih edeceğim isim olacak. Umarım anasına çekmemiştir, zira anası tam bir ciğersizdi :)J

 

UÇANBİLGİN: Bugün şu atın kilosu biraz olsun alttakilere yakın az olsaydı yanına at yazmazdım, hele hele Hışman Paşa ceza sonu sahalara dönmüşken. Uygun şartları yakaladığında geçmişte çok defa tek yazdığım isim oldu UÇANBİLGİN, bugün lehine mesafede lehine şartlarda koşacak. Hızlı gidecek koşuda Hışman eğer ki son 200 e kadar grubun tam ortasında saklanır ve safkana 200 metrelik bir sprint denemesi yaptırırsa bence kazanmaya çok yakın olur. Tay yarışında çekinenler bu safkanla şansını denebilirler ama şu altta 50 kiloluk 3 tane at var ki açıkçası çekindim bu kilo farkından o yüzden de geniş kuponumda onları yazdım. Yine geriden gelecek YANTAR, ÖZAYBERK ve birde ön grubun içinden ZEHİRHAFİYE.  

 

YEDİLİ İLK AYAK: İlerleyen yaşına rağmen kalitesini her zaman belli eden ve tekrar iyi duruma geldiği aşikar olan ATMACABEYİ bu kadar uygun grupta ve bu mesafede kazanamasa bile ikiliye tutunmalı.

 

Not: Uçanbilgin’i 2.banko yazıp geniş oynayacaklar, 5.ayağa kapamaya kadar gitmeli. Ve ayrıca son ayakta yazamadığım Sour Times başta olmak üzere tuttuğunuz atlar varsa aman dikkat edin tuttuğunuzdan vazgeçmeyin, gördük dün İstanbul’ da kaç tane atta kazanan at bizde yok. Ondan sonra gündüz 7,300 lirayı bulursun sesi çıkmaz ama akşama 10 tane atta yazmayınca gecenin yarısında türeyen birilerine denk geliverirsin. Gidin be kardeşim Allah aşkına artık hakikaten bazılarından yaka silke silke bir hal olduk, gidin etrafta çok yer var az oraya sarın. Ama şunu unutmayın ki artık biz bunları aşalı sizin gibiler yüzünden moral bozmayı çoktan unuttuk, basıyoruz engel butonuna ne halin varsa gör diyoruz. Bilmem belki onlar okuyordur kim bilir J)) Ama şunu da yazayım unutmadan, ciğerinden tebrik eden dostlara da ayrıca teşekkürü borç bilirim. Eminim en kısa sürede Çağlar kardeşimizde üzerindeki ölü toprağını atacaktır. Güneş ve balçık sözünü hiç unutmayın.

 

Herkese bol şanslar.