Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 20.7.20191. AYAK : 5, 4, 3  6

2. AYAK : 8, 5  1

3. AYAK : 5, 3, 14, 9, 7 

4. AYAK : 2, 1, 6  4, 8, 5, 7, 9

5. AYAK : 3  6, 8, 4, 10, 13, 2

6. AYAK : 1

UYARI!!! 1.ayakta Kral Artur’ u 2.altılıma yazamadım, ayrıca ilk altılı ile karşılaştırdığınızda 2.altılı 2 ve 3. Ayaklarda da kırpmalar olduğunu göreceksiniz. Ayrıca 3.ayakta (6.koşu) son sıradan yazdığım 14 nolu HAPPY ABBEY’ i biraz önlere çektim.

 

GO FOR THE AFTER: Bugün %62 lere varan AGF oranıyla çok ciddi favori konumunda olan GO FOR THE AFTER hele hele son yarışındakinin benzeri bir yarış yaparsa bugünkü rakiplerini kolay geçer. Normal şartlarda yanına at yazmamam lazım fakat gerek son ayaktaki Gülşeker’ in cazibesi ve gerekse ister güçlü ister zayıf gruplarda bu zamana kadar koşup kazanamamış isimler böyle büyük favori olduğunda hele hele üzerinde birde Yevzat Avci varsa benim elim gitmiyor tek yazmaya. Evet bugünkü jokeyi yerine bir başka jokey olsa belki bende tek atardım ama bu çocuk artık benim 2.Ahmet Çelik’ im oldu o yüzden elim kolum her yerim bağlı kalmadıkça uzağım. Ama GO FOR THE AFTER isimli tayında bu gruptan üstün olduğunu inkar edecek kadarda değilim. Tek yazanlar sakın ola benden etkilenip yıkmasın.

 

GÜLŞEKER: Gerek performans ve gerekse kalite bakımından bugünkü rakiplerinden çok üstün bir kısrak olan GÜLŞEKER, son yarışını kum pistte kazanmıştı. Bu kısrak kumda da defalarca kazanmasına rağmen ne olursa olsun benim fikrim çimi çok daha iyi koştuğudur. Bugün evet kilosu ağır, 11.kulvardan çıkıyor, hatta son bir olumsuzluk ise önde gidebilecek birkaç tane daha rakip var ama tüm bunlara rağmen GÜLŞEKER’ in kalitesiyle bu rakiplerini geçmesini beklerim. Start verilir verilmez seriliğiyle önlerde yer kapacağını, çok istekli rakipleri olmazsa liderliği alacağını aksine kene gibi öne yapışıp serilik yapmak isteyecek isimler olursa da GÜLŞEKER’ in bunu umursamadan 2-3-4 gibi önde bekleme yapacağını düşünüyorum. Her halükarda ister liderliği alsın ister önde bekleme yapsın, ilk defa ters pistte koşacak Temizkaan ve son yarışını kazanırken doğrusu çok iyi görünen Zengince’ ye çarpılmazsa GÜLŞEKER bu rakiplerine bence hakimiyetini hissettirir. Ben şu grupta favori bile çıkmayan GÜLŞEKER’ i bugün banko yazarım kuponuma. UYARI!!! 5.ayaktaki günün en ağır favorisini tek yazanlar son ayağa; 1,2,3,,,,11,4 sıralamasına dikkat etmeli.

 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

 

WAIT FOR IT: Bugün İzmir programında hem 1.altılı hem 2.altılı anormal sonuçlara gebe, biz işimiz gereği çıkanları eklemek ve tahmin yazmak zorundayız, yoksa sıradan bir yarış sever olsam inanın bu programa 1 kuruş vermem.  Mesela bugün şu programı bulsam bile kendimi başarılı saymam sadece bugün ballıydım derim J) 1.altılıda ilk ayaktan tüm riski alıp WAIT FOR IT’ i tek yazacağım. Bu safkan bildiğimiz üzere özellikle uzun mesafeli yarışlara çok yatkın, iki seferdir zaten kazanıyor ama birisinde faul yaptığı için 3.lüğe atıldı. Çok zor programda birazda mecburiyetten bankodur ilk ayakta.

 

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 7 WAIT FOR IT

2.AYAK: 2,1,6,7,8,9,4,11

3.AYAK: 2,1

4.AYAK: 5,4,3,6,1

5.AYAK: 8,5,,,,1,3,,,,11

6.AYAK: 5,3,,,,10,9,7,11,14