Tahmin detayları

Çağlar Kaya

Çağlar Kaya

Ankara - 25.7.20191. AYAK : 4  5, 3, 6, 2

2. AYAK : 2, 4, 5, 8

3. AYAK : 6  7, 2, 3

4. AYAK : 7  4

5. AYAK : 7, 9, 3  2

6. AYAK : 2  3, 4, 12, 6

 

KÜÇÜK ŞABLON

1.AYAK: 4,5,3,6,2

2.AYAK: 2,4,,,,5,8

3.AYAK: 6 /7,2,3

4.AYAK: 7,,,,4

5.AYAK: 7 (LILI MARLEN)

6.AYAK: 2,3,,,4,12,6

 

FIRTINA VADİSİ:Bir türlü kalitesini yarışlarına yansıtamıyor olmasının sebebi nedir bilmiyorum ama sanki bu safkan Ankara'yı sevmiyor gibi geliyor bana.Başka bir şehrin çim pistinde çok daha etkili düzlük sprinti yapacakmış gibi bir his var içimde.Hatta bundan eminim de diyebilirim.

Madem Ankara'yı sevmiyor neden favori olarak öneriyorsun diyebilirsiniz.Bunun sebebi tabiki yarışın Şartlı-2 olması...Bu kadar uygun bir grupta bile kazanamadığı taktirde bence artık Ankara'da vakit kaybetmesine gerek yok.Bugün için küçük ve misli kuponlara risk edilebilir.

 

 

WIND BLAST:Ankara çim pistindeki bir önceki yarışında müthiş bir sprint yapmasına rağmen kazanmayı başaramayan safkan;İstanbul'daki son uzun mesafeli yarışında etkili ataklarıyla sonuca gitmeyi bilmişti.Ancak ne olursa olsun ben bir önceki yarışındaki görüntüsünü daha çok beğenmiştim.

Belki şu an için  büyük konuşmak doğru olmaz ama bu tayı ileride sanki Grup yarışlarda da görecekmişiz gibi bir his var içimde...

Bugün lehine gidişatta,uyum sağladığı jokeyiyle haklı favoridir.Dileyenler tek yazabilir.

Ben yanına yine çok beğendiğim bir isim olan 4-DORTMUND'u da ekleyeceğim.

 

LILI MARLEN:İlk yarışını Adana çim pistinde koşan tay,bir hayli pişkin görüntüsüyle dikkat çekmişti.Daha sonra Ankara'ya getirildi ve bu pistte bir hayli iyi işlere imza attı.Özelilkle son 1000 metrelik galobundaki görüntüsünü sahaya yansıtırsa bence bu rakiplerine kaybetmez.Küçük şablonumun bankosudur.

Öncelikli rakibi ise bana göre 9-YİĞENİM ÇAĞAN olur.

Daha geniş kuponlar ise LORD BABA ve DEM DEM'i değerlendirebilir.