Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Bursa - 10.9.20211. AYAK : 2  3, 7, 8, 6, 9, 1

2. AYAK : 9  3, 1, 11, 6, 2, 7, 4

3. AYAK : 5, 1, 4, 6

4. AYAK : 3  6, 4

5. AYAK : 1, 4, 3, 2, 6 

6. AYAK : 5

BESTEKAR: Ekürisi Süvari Angel ile birlikte yaklaşık 5 aydr start almayan kalite safkan bugün çok uygun grupta start aldığı için araya rağmen programın ciddi favorisi olmaya aday. Açıkçası kazanmaya yakın olduğunuda düşünüyorum lakin bu riske girmem söz konusu değil zira ara veren atları tek yazdığımda benim yüzüm hiç gülmedi, tek yazıp yazmamakta karar sizlerin. Geniş oyunumda yanına hemen her yarışında tuttuğum ve muazzam formu olan MEHTAR ile çok fazla tutmasamda BOMBACAN' ı sibop olarak koymak istiyorum kuponuma. 

 

HALO DAYI: Uzun mesafelerde bu safkanı çok beğeniyorum, bugün uyum sağladığı binicisi ile bence yine iyi koşacak. Çim pistin bugün ağır koşacağıda malumken sırf bundan dolayı tek atamıyorum geniş oyunuma.

 

ÇERDİĞİN: Bu tayın ilk yarışı bu pistte kumda ve açıkçası çokta dişe dokunur bir yarış değil. Bugün 7.yarışında tekrar şansını kum pistte deneyecek. İdmanlarında gayet tatminkar derecelere imza atıyor ve bu tayın kısrak babası Haberbatur olduğu için kum pistte hele hele yağmur yağmış kum pistte eksik koşması bana uzak ihtimal geliyor. Binicisinin geçen İstanbul' da Gülay Ablam' a bindiği gibi aptalca yarış koşturmazsa adam akıllı yerlerde koşuda tutunursa ÇERDİĞİN' in bu pistte etkili bir performansa imza atmasını bekliyorum. Riskli de olsa bankom olacak.