Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İstanbul - 12.9.20211. AYAK : 2

2. AYAK : 3, 16, 9, 11, 1  10, 14, 7, 6, 5

3. AYAK : 6 

4. AYAK : 5, 3, 6  4

5. AYAK : 1, 4, 3  5, 2, 6, 9, 8

6. AYAK : 4, 8, 15, 10  3, 18, 12, 1, 9, 14

CEK PARADISE: Güne İstanbul' da da banko ile başlıyorum, Adana programını sabah 5,30 civarlarında bitirip yayınladım uykusuzluktan kafam düşe düşe bitti o program, çok iyi bir başlangıç yapıp aha geliyor gelmekte olan derken, birisi 4-5 boy geç çıkıp birisi kalan vakit şeytan gibi at sürerken öndeki Kaizbert' a ayak uydurayım diyen jokey bozuntularının sayesinde her şey harap oldu. Şu Güvendik azıcık normale yakın çıksa kaybederi mi var Allah aşkına. Helal olsun Unzen' e binen aprantiye resmen sizi gömerim sahaya der gibiydi bahsettiklerime. Her neyse CEK PARADISE isimli taya gelecek olursak; ilk yarışında muhteşem bir görüntüsü vardı yarışın son saniylerindeki bindirmeleri gayet iyiydi evet öndeki kazanan atında atında temposu düşmüştü fakat benim için önemli olan CEK PARADISE' ın görüntüsüydü. Son idman görüntüsünde de süper bir görüntü veriyor, idman jokeyi adeta elini kımıldatmıyor ve CEK PARADISE hakikaten mükemmel eşgaliyle dikkat çekiyor. 2.yarışına 30 günlük arada benim 2.yarışlarına çıkan taylarda hep benimsediğim aralıktır, 3 ve 4 hafta sonra 2.yarışına çıkması benim için önemli. Her şeyden önemlisi bugün kazanır kaybeder orasını bilemem ama ben CEK PARADISE' ı çok beğendim bankomdur. Bana göre sıralı rakipleri; Captain  Fast, Simonetta, Santoroni, Sun Of Honour ve Prenses Karşıyaka' dır.

 

KUBİLAYBEY: Bu safkanı çok sever ve çok tutarım o yüzden sürekli tahminlerimde yer veriyorum ve ön sıralarda yazıyorum, son yarışında ilk ikiyi paylaşacağına inandığım rakipleri olduğundan kuponuma yazmamıştım, beklediğim gibide yarış oldu KUBİLAYBEY kazanamadı. Bugün hayli uygun rakipler ve uygun şartlar yakalamışa benziyor. 1.altılımda yanına rakipler yazdım ama 2.altılıda programda kurgu gereği 2 banko yazmam gerekiyor zira diğer koşulara hayli yüklendim o yüzden bu riski 2.banko olarak KUBİLAYBEY ile alıyorum. Bana göre sıralı rakipleri 1.altılımda yazdığım gibi Cevherizade, Arapoğlu ve Sakalaydın' dır.

 

BALLIAYMAKLI: Son yarışında açıkçası çok çok güvenerek banko yazmıştım ama Ahmet bu ara yine eski haline dönmüş vaziyette adeta büyük favori getirmemek için bir yerlerini yırtıyor. BALLIAYMAKLI' nın son yarışındaki kaybettiği yarış Allah aşkına hak mı? Adalet mi? kazanan kim cevabı belli de bakınız kim var üzerinde. Dünde Ankara' da Sigoş ile akıllara zarar bir yarış koştu, şimdi gel günün en ağır favorisi çıkan BALLIAYMAKLI ile riske gir :) Tek yazacaklar kesinlikle benden etkilenmeyip tek yazmalı, ki zaten bu kadar ağır favori olmasa gözü kapalı yine tek atardım o yüzden bu at konusunda karar muhakkak sizin takdirinizde olmalı.

 

FRENCH CADET: Bu atı halen maiden görüdükçe içim sızlıyor inanıyorum ama kaderinde bu var sanırım. Son yarışında da değindim bu ata ama kalabalık grupta Ahmet' in riske girmeme durumundan bahsettim. Aynen dediğim gibi oldu umursamazca kendi halinde en gerilerde durdu ve trafik rahatlayınca iyi geldi ama çoktaaaan iş bitmişti ve öndeki at kazanmıştı. Mesela o yarışta FRENCH CADET' i başarıya aç bir aprantiye verin en az 10 boy önde bitirir. Bugüne FRENCH CADET' e gelecek olursak üzerinde Sadettin var, ne kadar fayda sağlayacağını kestiremesem de en azından yarışın başlarında iyi yer tutacağı kesin, yanına bu kadar at yazmamın yegane sebebi atın bahtsız bedeviliğiyle alakalıdır yoksa bu atları ben FRENCH CADET' in yanına rakip diye yazmam. Dileyenler artık yeter bu grupta kazanır diyenler bence kuponunu sona getirmelililer. 

 

NOT: 2.Altılımda toplamda 4 banko adayım var bunlardan ikisinin üzerine kurgumu oluşturdum ama siz tam tersini de yapabilirsiniz, kararı kendiniz vermelisiniz. Ayrıca günün 2.ayağında ilk altılı notumda da kısaca belli ettiğim üzere hepsidir lakin yapamadım hatta 2.altılımda oradan biraz daha kırpma yaptım.

  @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 3,4,7,2

2.AYAK: 3,5,4,,,,,,1

3.AYAK: 2,1,,,,,3,5

4.AYAK: 2 CEK PARADISE

5.AYAK: 3,1,9,11,16,10,14,7,6,5,,,,,,15,12,8

6.AYAK: 6,,,,,,,7,1,4

 

NOT: 5.Koşuda dışarıda kalan atlar tahmin ettiğiniz üzere şablona sığmamıştır.