Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Ankara - 23.9.20211. AYAK : 6, 7, 5, 4, 1, 9  8, 3

2. AYAK : 11, 8, 10, 3, 2, 1  5, 7, 6, 4, 9

3. AYAK : 3  8, 12

4. AYAK : 3 

5. AYAK : 1  4

6. AYAK : 2, 4  5, 7, 11, 1

THE RED SONYA: Kum pistte start aldığı ilk 4 yarışınıda kazanan kısrak o günden beridir kazanmaya hasret yarışlar yapıyor.Aslında kötüde koşmuyor ama bir şekilde kazanmamaya devam ediyor. Bu tip atların performanslarını benim beşte kalmalarıma çok benzetirim :) Bugün çok ama çok uygun rakipleri yanında koşarken en yakın rakibi Sudoku' dur lakin onunda kazanma oranı THE RED SONYA' ya bakıldığında 10 kat daha kötü ve ayrıca aralarında 5 kiloluk bir fark var. Genelde abileri Ahmet favori olunca cazip atlara binen Mehmet Salih ve Müslüm çok tehlikeli olur bizler adına ama bugün Junior Çelik Mehmet Salih' in abisine aman vermemesini umuyor bekliyor ve THE RED SONYA' yı kuponuma banko olarak yazıyorum.

 

NARTIN KILICI ve DORTMUND: 5.ayağı özellikle jokeylerinin adam gibi insan gibi at sürmeleri halinde ikisinden birisinin kazanacağına inanıyorum. Aralarında özellikle NARTIN KILICI benim için çok değerli bir safkan bugünkü binicisi yerine örneğin ondan 100 kat daha iyi at binen İsa Demir binse yanına at yazmazdım ama bu adamdan bize yarış severe gram fayda olmadı olmayacak. Yinede kocaman ciğeri olan NARTIN KILICI' nın şansını inkar edemem o yüzden bence adam gibi sürüldüğünde %80 kazanan olacaktır. DORTMUD ise benim her ne kadar çimde çok daha fazla tuttuğum isim olsada bu grupta ve mesafede ihmal edemeyeceğim bir isim.  

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 SEÇER BEY

2.AYAK: 6,2,7,,,,,,4,5,1

3.AYAK: 4,2

4.AYAK: 6,7,5,4,1,9,8

5.AYAK: 11,8,10,3,2,1,5,7,6,4,9

6.AYAK: 3,8,12

 

DEĞİŞİKLİK UYARISI !!! 1.Altılıda bankom LOKUM OĞLU maalesef yarıştan çıkartıldı, bankom artık mecburen 1.koşu SEÇER BEY olmuştur. Ayrıca 1.altılıda yerim var diye 6. Koşuya 11,2,1 nolu atları eklemiştim ama bu güncelleme ile birlikte onlarda çıkartıldı kupondan.

 

 

NOT: 1.altılıda LOKUM OĞLU bankosundan çekinenler 1.koşuda SEÇER BEY' i tercih etsin, bu atın form durumu ve son yarışında nasıl 3.olduğu ortada. Biraz cazibeye kaçtığım için ben yıktım ama açıkçası zor kaybedeceğini düşünüyorum. Ayrıca 6.koşuda son üç atımı 2.altılıma yazamadım.

 

LOKUM OĞLU: Sonradan favori olarak koşmasına bakmayın son yarışında cazip bankomdu ve tamda beklediğim gibi koşturularak kazanmasını bildi ve son zamanlarda bulduğum en büyük ikramiye olan 2123 lirayı :)) 1.altılıda da olsa haneme yazdıran isim oldu. Bugün 61 kiloyla koşacak ama buna rağmen kazandığı yarışın neredeyse kopyası niteliğinde bir koşuda start alacak. Bu pistte daha önce iki tane çim yarışı var, kazanamamış olsa bile 2.likler elde ettiği iki koşusunda da rakipleri gayet iyi isimlerdi. Sonuç olarak son derece hızlı Erkmen ve Döver' in hızlandıracağı muhtemelen Tekkurşun' un onları takipte olacağı yarışta bugünkü binicisi son kazandığı yarışında Görkem Özçelik nasıl koşturmuş bu atı diye bakarsa ve ders alırsa bence LOKUM OĞLU yine çok etkili bir performansa imza atacaktır. 2.altılımda yanına neredeyse tüm rakiplerini yazdım ama 1.altılımda ben bu safkanı birkez daha banko olarak değerlendireceğim. NOT: 2.altılıda LOKUM OĞLU' nu yıktım ve Alemin Kralı haricinde hepsini yazdım, bakın dün İstanbul' da nasıl yattığımı gördünüz, onun gibi senelerdir belki 100 tane örneğim vardır benim, özellikle not yazıyorum dikkat çeksin diye. Dışarıdan geri zekalı birisine mi benziyorum o kadar atı yazıpta 1-2 at yazmayacağım. Sitede bir kupon limit politikası var ve biz ona uyuyoruz, o limiti ayarlamak adına da bu tip işleri yapmak zorunda kalıyoruz. Notu okumuyorsun ondan sonra mesaj atıyorsun bravo o kadar atta yazmadın diye. Ah benim okuması olmayan ama yazması çok olan sevgili vatandaşım ah.